Prezydent.pl

Klient: Kancelaria Prezydenta RP. Zakres: tłumaczenia migowe filmów, wideotłumaczenia, napisy na żywo.

"Od kwietnia 2013 zrealizowaliśmy ponad 400 materiałów z tłumaczeniem na Polski Język Migowy na stronę internetową Prezydenta RP. Dowodem zadowolenia z naszych usług jest przedłużenie umowy na kolejny rok. We wrześniu 2013 podczas konferencji rocznicowej z okazji podpisania Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych zastosowaliśmy napisy na żywo."

Tłumacze: Tomasz Smakowski, Piotr Wojda, Mariola Kozłowska-Nowak, Małgorzata Limanówka, Dominik Muskała.

Aktualności

Czytanieobrazow.pl – sztuka bez barier!

Nie ważne gdzie jesteś, dzięki stronie i aplikacji Czytanie Obrazów zawsze masz dostęp do kultury. Dowiedz się, co interesującego możesz zobaczyć. Zaplanuj wizytę. Weź udział w wydarzeniach kulturalnych.

Unlimited! Zaproszenie na międzynarodową konferencję o dostępności wydarzeń

W imieniu Uniwersytetu w Antwerpii zapraszamy na konferencję poświęconą dostępności eventów. Konferencja odbędzie się 29 kwietnia 2016 roku w Belgii pod hasłem Unlimited.  W jej komitecie naukowym jest Monika Szczygielska, pomysłodawca Dostępni.eu. Już dziś można nadsyłać propozycje wystąpień.

Kanonizacja JP2 z napisami na żywo

Msza kanonizacyjna Jana Pawła II i Jana XXIII (27 kwietnia, godz. 10) będzie transmitowana w Internecie z napisami na żywo w czterech językach: polskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim. Transmisja na stronie: www.respeakingonair.org.